O nas

MV Projekt jest zespołem architektów działających wspólnie od 2008 roku. Wieloletnia praca projektowa oraz współpraca z kilkoma znaczącymi firmami branżowymi zaowocowały dużym doświadczeniem budowlano-architektonicznym. Zakres naszej działalności obejmuje m.in obiekty mieszkaniowe, usługowe oraz użyteczności publicznej. Dobra współpraca z inwestorami wsparta koordynacją wielobranżową i znajomością procedur pozwoliła na stworzenie wielu udanych projektów i realizacji

W trakcie pracy projektowej istotnym jest dla nas poszukiwanie najlepszego powiązania pomiędzy formą, funkcją i otaczającą przestrzenią. Myśląc o architekturze nie zapominamy przy tym, że to człowiek jest jej podstawą i punktem odniesienia. W tym kontekście każdy z naszych projektów, niezależnie od gabarytów, cechuje indywidualizm i oryginalność.

 

Architekt. W 2007 roku ukończył Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej. Od 2006r. prowadzi działalność pod nazwą MAWA Projekt, równocześnie w latach 2008-2017 pracował dla biura PERBO-PROJEKT przy projektach budowlanych i wykonawczych, a także na etapie realizacji budowy, m.in. przy obiektach Hali Sportowo-Widowiskowej „Tauron Arena” w Krakowie i Hali „Podium” w Glwicach. Od 2017 roku prowadzi zajęcia na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. Od 2012 roku partner w zespole MV Projekt.

Architekt. W 2007 roku ukończył Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej. W kolejnych latach współpracował z biurami architektonicznymi przy projektach budowlanych, wykonawczych oraz prowadzeniu inwestycji. Od 2013 roku prowadzi zajęcia na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. Od 2012 roku partner w zespole MV Projekt.